Víc než jen školka –

to je 

Třebešín školka!

Třebešín jazyková školka –

víc než jen školka!

Soukromá česko-anglická školka pro děti od dvou do 6 let. Věříme, že děti se nejlépe rozvíjejí v bezpečném a vstřícném prostředí plném lásky a respektu. Proto dbáme nejen na individuální přístup k dětem, ale i na to, aby vnitřní a venkovní prostory školky plně odpovídaly jejich potřebám.

akreditovaná škola Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy
unikátní česko-anglický vzdělávací program
rodiče jako partneři
dvojjazyčná výuka AJ–ČJ
rodilí mluvčí angličtiny
kvalitní pedagogové
moderní technologie ve výuce
rozlehlá zahrada a venkovní prostory
rozmanité zájmové kroužky
pravidelné výlety a exkurze
akce pro děti i rodiče

Jsme součástí...

. . .

Do Třebešín jazyková školka chodí můj syn 3x týdně a po mých počátečních obavách se mu tam velmi zalíbilo. Každé ráno se ptá, kdy už půjde do školky. Miluje své učitelky, které se mu plně věnují a učí ho vše, na co jsem už doma neměla kapacitu. Rodinné prostředí a individuální přístup celého personálu je přesně to, co jsem od školky očekávala, a to se mi zcela naplnilo!

Deli Křížová

Lipa není o rodičích, ale o dětech. Jako rodič vnímavého a introvertnějšího dítěte oceňuji citlivý a individuální přístup k jeho potřebám. Vedení školky výborně komunikuje s rodiči. Přátelské multikulturní prostředí je příjemným bonusem, můj 3letý syn začal už po pár měsících skládat jednoduché věty v angličtině.

Hana Koutná

Kája navštevuje škôlku zatiaľ len jeden rok a často sa nám stáva, že musíme otvoriť slovník, aby sme mu rozumeli. Učí nás názvy rôznych kvetov aj chrobákov :-D Hrá sa v angličtine, je omnoho odvážnejší v kolektíve a k ostatným ľuďom pristupuje odvážne, ale s rešpektom. Do škôlky sa teší každý deň - čo viac si ako rodičia môžeme priať?

Barbora Kinclová
Náš týmAneta
Náš týmKristýna
Náš týmHannah
Náš týmAnna
Náš týmConnor
Náš týmApril
Náš týmEliška
Náš týmAviva
Náš týmMíša
Náš týmTra My
Náš týmNikola
Náš týmJarmila

Školkovné

Školkovné máme nastavené tak, abyste si vždy vybrali, co Vám nejlépe vyhovuje. Když k nám navíc pošlete sourozence, můžete se těšit na 10% slevu!

Navštivte nás!

Třebešín jazyková školka

Na Třebešíně 39B

108 00 Praha 10 - Strašnice

Ing. Aneta Fiala

+420 776 600 567

Provozní doba

Třebešín jazyková školka je otevřena celoročně, každý všední den od 8:00 do 17:30 hodin.